Doprovodný program

Dále doporučujeme:    Bar catering    Cateringové služby


Máte přání své klienty, přátelé nebo rodinné příslušníky překvapit něčím neobvyklým ? Rádi pro Vás zprostředkujeme program, přesně podle Vašich představ.

Řízené degustace vín

V posledních letech se zajímavosti o víně a vinařství stává stále více populárnějším. Stoupající zájem o získání nových informací se stále náročnějšími požadavky nás přiměl hostům nabídnout nejen degustaci, ale také podělit se o zajímavosti ze světa vín. Pokud Vaši přátelé mají rádi víno, vybereme pro Vás vhodnou nabídku kvalitních vín, které ochotně představí naši zkušení someliéři.

Degustace destilátů z celého světa

Rum, tequila, whisky, vodka ...výběr nejrůznějších destilátů je vždy alfou a omegou jakékoliv oslavy. Z destilátů je možné pro hosty připravit nejen výborné koktejly, ale také je mile překvapit degustací. Hostům se dostanou zajímavosti o nabízených nápojích od počátku výroby přes historii až po konečnou destilaci.

Tématické a taneční programy

Přejete si pro své hosty připravit zážitkový večer, laděný do nějakého tématu Mexiko, Španělsko nebo snad Brazilského karnevalového Ria. Velmi rádi pro Vás zprostředkujeme profesionální taneční vystoupení, kde Vám tanečníci nejen své umění předvedou, ale také s hosty i absolvují malou školu tance.

Živá hudba

Živá hudba nesmí chybět na žádné velké oslavě. Zařídíme hudbu přesně podle Vašich přání. Rádi vzpomínáte na Beatles nebo raději volíte poslechovou hudbu Ericka Claptona ? Chystáte svatbu a nevíte jaký hudební žánr zvolit ? Bude nám potěšením pokud necháte vše na nás a celý večer se budete jen příjemně bavit. Věřte, že spolupracujeme jen s odborníky a lidmi, kteří přesně vědí jak si svou hudbou získat své publikum.